فروش گن طبی زنانه بعد از جراحی به منظور افزایش زیبایی و سرعت بهبود می باشد فواید گن طبی زنانه فشرده سازی پوست ناحیه پس از عمل های زیبایی و لیپوماتیک است استفاده از این گن ها ممکن است به نظر بسیار ساده باشد اما تاثیرات آن نظر بسیاری از جراحان دنیا را جلب کرده است اغلب گن های زنانه برای جراحی های پایین تنه به صورت یکسره تهیه شده اند و معمولا بعد از عمل حراجی در اتاق عمل بر تن بیمار پوشیده می شود و تنها در زمان استحمام خارج می گردد این گن ها به صورتی طراحی شده اند که خون و چرک را سریعا از لایه های پوست خارج می کنند تا زخم ها کاملا از آلودگی دور بمانند و پانسمان روی پوست ثابت باشد. بیشتر گن های طبی برای نقاط بالا تنه به صورت تک تیکه تهیه شده اند و هر کدام تنها بخش خاصی را پوشش می دهد بسیاری از گن های زنانه وارداتی هستند و از انواع گن هایی هستند که نه تنها باعث بهبود سریع تر می شوند بلکه ظاهر زخم ها را به طور کامل پوشش می دهند.

استفاده از انواع گن طبی زنانه پس از عمل های خاص مانند عمل لیپوماتیک یا لیپوساکشن جزو بخش اصلی مراقبت های بعد از عمل محسوب می شود. باید توجه کنید گن های طبی به صورتی تهیه شده اند که کاملا با سایز بدن همخوانی دارند و به هیچ وجه شل نیستند در نتیجه به طور کامل پوست را به عضله می چسبانند و مانع تجمع چربی زیر پوست می شوند. اغلب پس از خروج چربی و توده عظیمی از مواد ذخیره شده ، بدن به دنبال جایگزین کردن این مواد در کوتاه مدت است. در نتیجه گن طبی به بیمار کمک می کند این بازه زمانی کوتاه را به راحتی و بدون نیاز به مراقبت های سخت تر طی کند. گن های طبی که سایز بزرگتر داشته باشند یا شل نمی توانند اثر بخشی مربوطه را داشته باشند.

 

فروش گن طبی خارجی زنانه

 گاها بعضی از انواع گن های طبی به خصوص گن هایی که برای مناطقی مانند گردن و نواحی صورت استفاده می شوند وارداتی هستند و نمونه های تولیدی داخلی این گن ها کمتر است در حالی که  این گن های طبی برای کسانی که دیسک گردن را جراحی کرده اند یا دارای بخیه در قسمت های خاصی از صورت هستند روند در مان را بسیار تسریع می کند و مانع به جا ماندن اسکار و زخم روی صورت می شود گاها بعضی از این گن ها صرفا برای جلوگیری از جراحی مجدد استفاده می شوند این گن ها برای ثابت نگهداشتن منطقه مورد نظر استفاده می شوند و صرفا جنبه درمانی دارند بیمارانی که به کاهش دوره نقاحت و دریافت نتیجه بهتر اهمیت می دهند از گن های که با سایز بدن همخوانی دارند استفاده می کنند و ظرف چند هفته به نتایج درخشان تری دست پیدا می کنند فروش بهترین گن طبی زنانه معمولا در فروشگاه های آنلاین با توجه به دستور پزشک انجام می شود.

فواید گن طبی زنانه

این گن ها براساس استاندارد های روز دنیا تهیه شده اند و می توانند جنبه زیبایی و درمانی را به طور همزمان داشته باشند. فروش گن بعد از جراحی بیشتر به منظور افزایش زیبایی و کاهش جای بخیه ها در نواحی مانند سینه ؛ شکم ، پهلو ، ران ، باسن و غیره می باشد. بسیاری از گن های طبی زنانه تنها پس از عمل های زیبایی استفاده نمی شود. گن هایی که معمولا پس از حاملگی یا سزارین استفاده می شوند صرفا به منظور جنبه درمانی و مراقبت های بعد از عمل هستند نتایج عملکرد این گن ها به مرور زمان بیشتر نمایان می شود  این گن ها معمولا در مدت دو الی سه هفته استفاده می شوند اما نتایج انها اغلب ماندگار تر است. این گن ها باعث فشرده سازی پوست می شوند و محل بخیه ها را به هم نزدیک تر می کنند. فروش گن طبی یکسره بیشتر به منظور ایجاد کشش پوستی در نواحی پایین تنه است.