اگر چه تاثیر گن طبی بعد از لیپوماتیک بیشتر است اما این تاثیرات را به وضوح بعد از عمل جراحی سزارین یا درمان  دیسک کمر می بینم این گن برای فشرده سازی پیوسته پوست و چربی یک ناحیه خاص استفاده می شود و بسیار قابل توجه جرحان قرار گرفته است گن طبی برای گردن و قسمت های پشت هم استفاده می شود و باعث می شود این بخش ها در طول خواب یا راه رفتن کاملا صاف باشند استفاده از گن طبی جزو اصلی ترین مراقبت ها بعد از عمل جراحی لیپوماتیک یا دیسک گردن است مهم ترین نکته در زمان خرید گن طبی توجه به همخوانی سایز گن با بدن است گن طبی به هیچ وجه نباید شل باشد و باید کاملا باید بدن را سفت نگه دارد. قیمت گن طبی با توجه به برند و نوع کشسانی آن و طول عمر این محصول مشخص می شود. این گن ها در ارتباط مستقیم با بدن است و طول عمر آن برای مشتری ها بسیار اهمیت دارد.

بیمارانی که نیاز به مراقبت های بعد از عمل برای فشرده سازی ماهیچه ها یا قسمت های خاصی از پوست دارند می توانند از گن طبی در مدت زمان دو الی سه هفته به صورت مداوم استفاده کنند این گن ها نه تنها باعث جلوگیری از افتادگی پوست می شوند بلکه محل جراحی را از ارتباط با محیط و آلودگی ها دور نگه می دارند بسیاری از بیماران که گردن یا ستون فقرات را جراحی کردن از انواع خاصی گن طبی یکپارچه استفاده می کنند. عملا جراحی های زیبایی نیاز به استفاده از گن لاغری لیپوماتیک دارد هزینه ای که صرف عدم برگشت این جراحی می شود دقیقا به استفاده از گن طبی بستگی دارد همچنین این گن باعث جلوگیری از التهاب در محل بخیه ها می شود.

انواع گن طبی

گن طبی معمولا به صورت خاص برای بخش های موضعی تجوریز می شود گن های طبی که توسط پزشک بعد از عمل تجویز می شوند باید حتما در طی دوران مشخص شده به صورت منظم استفاده شوند فروش گن طبی بیشتر به صورت زنانه و مردانه یا استفاده برای بخش مورد نظر انجام می شود گن طبی مردانه معمولا برای جلوگیری از درد و خم شدن بعد از عمل های خاص مانند عمل لیپوماتیک، دیسک کمر و درد های مربوط به ستون فقرات استفاده می شود گاها گن طبی برای پیشگیری از انجام عمل های موضعی استفاده می شود گن طبی کمر درد یکی از انواع گن های طبی است که برای جلوگیری از پیشرفت دیسک کمر یا کاهش درد استخوان لگن استفاده می شود.

medicinal guin، گن طبی

انواع گن طبی لیپوماتیک

انواع گن لاغری برای افراد مختلف وجود دارد برخی از گن های طبی مانند گن طبی ساعت شنی تنها برای جلوگیری از چاقی و زیبایی بدن استفاده می شوند برخی از گن های لاغری برای درمان در دوره خاص تجویز می شوند گن طبی سزارین برای بعد از دوران بارداری استفاده می شود معمولا در دوران پس از سزارین بدن شروع به بازسازی می کند و ممکن است حجم زیادی از چربی در قسمت بخیه ها تجمع پیدا کند یا پوست دچار افتادگی ناگهانی می شود برای جلوگیری از اینگونه مشکلات معمولا از گن های طبی مخصوص استفاده می شود. گن طبی بارداری برای جلوگیری از ترکیدگی و ایجاد رگه های ناهنجار روی پوست استفاده می شود این گن ها به صورت خاص طراحی شده اند که فشار را به جنین منتقل نمی کند برای خرید این گن ها باید به نمایندگی گن طبی در تهران یا شهرستان ها مراجعه کنید و گن طبی را به هیچ وجه از مراکز نامعتبر تهیه نکنید این گن ها تنها استفاده های لاغری و زیبایی ندارند و سلامت بدن شما و جنین به استفاده صحیح از گن طبی وابسته است قیمت گن طبی برای استفاده های پزشکی با گن های زیبایی متفاوت است. قیمت بعضی از آنها نسبت به گن های لاغری و لیپوماتیک بالاتر است.