فروش گن بعد از جراحی معمولا برای بیمارن جراحی های بازو، سینه، شکم و در بعضی مناطق صورت انجام می شود گن بعد از جراحی لیپوساکشن، جراحی کمر، پهلو و حتی بازو یکی از برنامه های روند در مان محسوب می شود و باید حتما با توجه به نظر پزشک برای مدت معین توسط بیمار استفاده شود. انواع گن طبی بعد از جراحی برای نواحی مختلف بدن تهیه شده است که بسته به نظر پزشک به صورت یکسره یا تنها برای موضعی مشخص استفاده می شوند. بسیاری از بیماران پس از جراحی های غیر زیبایی مانند سزارین یا جراحی دیسک کمر نیاز به استفاده از گن طبی دارند. این گن ها صرفا برای زیبایی و تناسب اندام تهیه نشده اند بلکه برای استفاده از آنها بیشتر به جنبه پزشکی توجه می شود گن طبی از افتادگی موضع جلوگیری می کند و باعث تسریع بهبود محل زخم های جراحی می شود خرید گن طبی باید با دستور پزشک باشد و طبق روال مورد نظر توسط بیمار استفاده شود.

گن بعد از جراحی یکی از بهترین اقدامات پزشکی در تسریع بهبود محل زخم ها است این گن ها عموما برای درمان زخم های جراحی ابدومنوپلاستی، لیپوساکشن، سزارین، دیسک کمر و غیره استفاده می شوند در بعضی موارد استفاده از گن طبی بعد از جراحی در تسریع بهبود زخم های جراحی های مرتبط با دیسک گردن و بعضی نواحی صورت کمک شایانی می کند گن های پس از جراحی برای بعضی از جراحی های خاص مانند ژنیکوماستی به صورت جداگنه تهیه شده اند و عملا از افتادگی و ترک پوست سینه و شکم بعد از جراحی جلوگیری می کنند و زخم ها را از آلودگی های محیطی حفظ می نمایند. بعضی از عمل ها مانند سزارین جزو عمل های زیبایی محسوب نمی شوند اما برای جلوگیری از ایجاد توده چربی اضافی در محل بخیه ها نیاز به استفاده از گن های پس از جراحی است گن طبی بعد از جراحی سزارین اغلب به صورت یکسره می باشد و تمامی بخش های شکم، پهلو و سینه را پوشش می دهد.

گن طبی بعد از جراحی لیپوماتیک

همانطور که می دانید جراحی لیپوماتیک با خروج توده عظیمی از خون و چربی همراه است و در صورت عدم رعایت دستورات پزشکی به سرعت قابل بازگشت می باشد. عملا گن های طبی پس از جراحی های لیپوماتیک و لیپوساکشن جزو روند درمان محسوب می شوند پس از عمل جراحی لیپوماتیک خون و چربی به صورت توده های عظیمی از قسمت های شکم و پهلو ها خارج می شود. برای جلوگری از آلودگی زخم های جراحی پس از اتمام عمل گن طبی در اتاق عمل به تن بیمار پوشیده می شود. این گن ها دارای منافذی هستند که خون و چرک را خارج می کند و دو طرف زخم ها را به هم نزدیک تر می کند در نتیجه پانسمان تکان نمی خورد و بهبود زخم ها سریع تر انجام می شود برای بعضی از جراحی های زیبایی کوچک از جمله برداشتن چربی نواحی بازو از گن بعد از جراحی بازو استفاده می شود تا امکان افتادگی و ترک پوست این نواحی به حداقل برسد.

medical guin after surgery

فواید گن پس از جراحی

مهم ترین فواید استفاده از گن های پس از جراحی  ایجاد کشش در نواحی جراحی شده است که مانع از شل شدن و افتادگی پوست می شود. گن بعد از جراحی زیبایی شکم دقیقا به منظور حفظ سلامت پوست استفاده می شود پس از خروج چربی از لایه های زیرین؛ بدن به دنبال جایگزین کردن این توده عظیم در مدت زمان اندک است در نتیجه با استفاده از این گن ها طی چند ماه پس از جراحی از بازگشت بدن به روال گذشته جلوگیری می کنید. اغلب گن های طبی که برای نواحی جراحی شده پایین تنه تهیه شده اند از نوع گن های پس از جراحی یکسره هستند که تمامی نواحی شکم، پهلو ها و ران را پوشش می دهند استفاده از این گن ها در بسیاری از مواقع به عنوان وسیله پیشگیری از جراحی توصیه می شود.