مهم ترین مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک جلوگیری از افتادگی شکم و پهلو و کمک به بهبود تسریع زخم است که با استفاده از گن طبی خارجی امکان پذیر است البته استفاده از گن طبی صرفا برای مراقبت های بعد از عمل های جراحی توصیه نمی شود این گن ها برای جلوگیری از تجمع خون و ساخت بافت چربی در محل بخیه با اعمال فشار باعث تسریع کلاژن سازی در محل زخم ها و بهبود سریع تر می شوند بیشترین استفاده از گن لیزری خارجی برای جراحی هایی است که نیاز دارند پس از پایان آن پوست نفس بکشد در نتیجه منافذی بر روی گن طراحی شده است که مانع از تجمع عرق و رطوبت پوست در زیر گن طبی می شود بعد از انجام بعضی عمل ها مانند عمل آبدومنوپلاستی یا سزارین استفاده از گن طبی خارجی توصیه می شود و به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات بعد از عمل جراحی توسط پزشک تجویز می شود.
پوشیدن مداوم گن بعد از جراحی به منظور ایجاد فشار یکنواخت در نواحی جراحی شده یکی از مهم ترین اقدمات برای جلوگیری از تجمع خون و تولید مجدد بافت چربی در نواحی بخیه شده است البته خرید گن طبی خارجی باید به صورتی باشد که کامل اپوست را تحت فشار قرار دهد و به بدن بچسبد. بهترین گن طبی خارجی گنی است که پوست را به عضله زیرین آن بچسباند و باعث تسریع بهبود زخم شود همچنین این چسبندگی مانع از تجمع چربی در بین لایه پوست و عضله می شود.


درتمام روش های استفاده از گن طبی معمولا بیمار بین هشت تا ده ساعت پس از عمل گن را می پوشد استفاده از گن طبی بعد از عمل باید به صورت مداوم باشد و استفاده از آن برای بیماران در هنگام خواب شب ضروری است. استفاده از گن التهاب و تورم بعد از جراحی را به سرعت کاهش می دهد و مانع از شروع التهاب حتی در ساعات اولیه بعد از جراحی می شود. خرید گن طبی خارجی و استفاده از آن مانع از برخورد پوست و محل بخیه ها با آلودگی هوا و تجمع رطوبت بر روی پوست می شود در نتیجه امکان ایجاد تورم و عفوت پس از استفاده از این گن ها وجود ندارد.

فروش گن لیپوماتیک خارجی

استفاده از گن خارجی لیپوماتک برای مراقبت های بعد از عمل های سزارین، آبدومنوپلاستی و خروج چربی از نواحی پهلو انجام می شود در این عمل ها امکان تجمع چربی در بافت بسیار زیاد است در نتیجه استفاده از این گن ها جزو اولین اقدامات پس از جراحی محسوب می شود. این گن معمولا در اتاق عمل پس از اتمام کار پوشیده می شود استفاده مداوم از این گن نه تنها باعث تسریع بهبود زخم های جراحی می شود بلکه باعث می شود جای زخم چندان مشخص نباشد توجه کنید زمانی گن طبی اثر گذار است که کاملا به پوست فشار وارد کند و به هیچ وجه شل نباشد معمولا بعد از خروجی بافت چربی از بدن خون جایگزین آن می شود در نتیجه کبودی را به دنبال دارد برای جلوگیری از ایجاد کبودی باید بافت های تخلیه شده به سرعت پر شوند.
استفاده از این گن ها و فشاری که به پوست وارد می کند باعث عدم ایجاد چین و چروک در سطح پوست می شود. همچنین بافت های خالی بعد از عمل جراحی با استفاده از این فشار به سادگی پر می شوند شکل و ظاهر زخم بعد عمل سزارین اهمیت زیادی دارد استفاده از این گن ها باعث می شود زخم چندان متورم نباشد و پس از مدتی با استفاده از کرم های برطرف کننده جای زخم به راحتی بهبود پیدا کند.

guin medical external، گن های طبی خارجی

قیمت انواع گن طبی خارجی

گن طبی خارجی با توجه به کیفیت آن دارای قیمت های متنوعی است مهم ترین اصل استفاده از این گن ها توجه به کیفیت و دوام و ماندگار آنها می باشد پوشیدن این گن ها در دوران نقاهت به دلیل تسریع بهبود پوست و بازگشت به حالت عادی است که با توجه به کیفیت گن به دست می آید گن طبی برای بیماران به صورتی توصیه می شود که بجز مواقع حمام کردن باید به مدت 4 هفته پس از عمل جراحی استفاده شوند. قیمت گن لاغری شکم و پهلو خارجی بستگی زیادی به کیفیت آن دارد. معمولا گن هایی که به صورت یک تکه تهیه می شوند قیمت بالاتری دارند اما برای جراحی هایی مانند جراحی گردن و دیسک مهره ها نیازی به استفاده از گن های یک تکه نمی باشد در این حالت شما می توانید با استفاده از گن طبی صورت و گردن دوران نقاهت را طی کنید در حالی که بعد از جراحی شکم و پهلو یا جراحی ستون فقرات باید حتما از گن یک تکه استفاده کنید.